اسپیسر

اسپیسر

با اسپیسر فاصله میلگرد و قالب را حفظ کنید

اسپیسر یه یک قطعه میانجی است و کار آن نیز حفظ فاصله بین میلگرد با قطعات و محیط بیرون است. spacer یا فاصله گذار اصولا برای این به کار می رود تا بتوان فضای کافی در اطراف میلگرد ها هنگام بتون ریزی ایجاد کرد. این قطعه با وجود کوچکی و سبکی کار مهمی انجام می دهد. اگر اسپیسر را حذف کنیم فاصله مناسب بین میلگرد و قالب رعایت نشده و میلگرد از مرکز بتن منحرف می شود.

اسپیسر

اسپیسر

کارایی جالب اسپیسر

  پیش از اینکه اسپیسر ابداع شود، کارگران ساختمانی یا بتن ریزی، به صورت بدیهی از قطعات نامطلوبی مثل تکه های بتن یا آجر برای حفظ فاصله قالب و میلگرد استفاده می کردند که نتیجه مطلوبی نداشت، اما با ورود این قطعه به عرصه بتن ریزی کار بسیار ساده و در عین حال منظم و منسجم شد. اسپیسرها دارای اشکال و اندازه های متعدد و استاندارد و مشخصی هستند که کار را برای کارپردازان صنعت بتن ساده کرده است. این قطعه به میلگرد اجازه می دهد که در جای پیش­بینی شده در بتن قرار گیرد و از انحراف آن به سمت لبه خارجی جلوگیری می کند.

انواع اسپیسر

اسپیسر ها بیشتر در دو نوع پلاستیکی و بتنی تولید می شوند که استفاده از نوع پلاستیکی آن به خاطر سهولت در کاربرد و هزینه پایین تر استقبال بیشتری پیدا کرده است، اما سازگاری اسپیسر بتنی با بافت بتن بیشتر و مطلوب تر است.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷