اسکافلد فلزی

اسکافلد

از اسکافلد بتن چگونه استفاده کنیم؟

 اسکافلد بتن یا داربست مثلثی از جمله قطعات پر کاربرد در صنعت بتون ریزی می باشد. این قطعات به صورت گروهی به کار رفته و استفاده از آنها به صورت تک امکان پذیر نیست. اسکافلدها برای اینکه بتوانند یک داربست قابل استفاده را شکل دهند به صورت چهارگانه در هم فرو می روند. این قطعات با وجود شکل ساده خود استحکام فوق العاده بالایی به سازه می دهند؛ به گونه ای که چند اسکافلد در هم فرو رفته قادرند تا چندین تن بتن را تحمل کرده و از انحراف سقف بتنی جلوگیری نمایند.

کاربرد اسکافلد بتن

اسکافلدها، بیشتر برای ایجاد داربست فلزی زمانیکه قرار است بتن ریزی در سقف یا در ارتفاع انجام شود به کار می رود. به این دلیل که اسکافلد ها به صورت دسته جمعی به کار می روند وجود انحراف در یکی از آنها به زودی شناسایی می شود، چراکه اسکافلد های معیوب قادر نیستند با بقیه قطعات چفت شوند.

اسکافلد فلزی

اسکافلد فلزی

  خرید اسکافلد بتن

از ملزمات بتن ریزی در ارتفاع، خرید اسکافلد است. سوار و باز کردن قطعات این داربست به آسانی انجام می شود. به همین خاطر این اسکافلدها جایگزین های محدودی دارند. شاید برخی از مهندسان تمایل داشته باشند که اسکافلد را با داربست چکشی معاوضه کنند اما شاید بتوان گفت که داربست چکشی کاربرد متفاوتی دارد و جای این نوع داربست را نمی گیرد.

اسکافلد  و استحکام سازه بتنی

قدرت تحمل بار در اسکافلد بتن به گونه ای است که می توان تا چندین تن بار بر دوش این قطعات نهاد و اطمینال حاصل کرد که از عهده آن بر می آیند. از طرفی به خاطر اینکه این قطعات در هم فرو می روند در رفتن و افتادن اسکافلد  نیز به ندرت اتفاق می افتد. اسکافلد که درواقع جزو داربست های فلزی محسوب می شود عمر بالایی دارد و این موضوع سبب شده که بتوان تا مدتها از آنها استفاده نمود.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷