بولت

بولت تمام رزوه چیست

ما در نوشتار پیش رو به این سوال که بولت تمام رزوه چیست پاسخ خواهیم گفت.به طور کلی بولت (منظور بولت های قالب بندی است. بولت به طور کلی به پیچ گفته می شود) ابزارهایی هستند که از آن ها  در قالب بندی سازه های بتنی استفاده می شود.

بولت های تمام رزوه میلگرد های رزوه شده ای هستند که در ابعاد مختلف قابل استفاده اند.

بولت

بولت تمام رزوه چه کاربردی دارد؟

توضیح این قسمت را با مثالی پیش خواهیم برد. فرض کنید دیواری را قرار است بتن ریزی کنیم. همانطور که میدانید در طرفین دیوار قالب ها کار گذاشته می شوند تا ابعاد مورد نظر فراهم گردد.

حال به این نکته توجه کنید که وقتی بتن ریخته می شود احتمال از هم گسیختگی قالب ها به دلیل فشار بتن به قالب ها بسیار است. یکی از روش هایی که برای مهار این فشار اتخاذ می شود استفاده از بولت تمام رزوه است. در واقع با بولت یک عمل دوخت بین دو قالب رو به روی هم اتفاق می افتد.

به این صورت که بولت از داخل سوراخ هایی که در قالب های بتن تعبیه شده ، عبور داده می شود. این بولت توسط واشر کاس و مهره خروسکی باعث تنظیم فاصله بین قالب ها و همچنین تحمل بار وارده خواهد شد.

بولت تمام رزوه یکی از محصولات گروه تولیدی صنعتی فدک تراش به عنوان تولیدکننده تخصصی تجهیزات قالب بندی بتن می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره رایگان و همچنین ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷