تجهیزات قالب بندی بتن

تولیدکننده تجهیزات قالب بتن

گروه تولیدی صنعتی فدک تراش تولیدکننده تجهیزات قالب بتن، آماده عرضه انواع تجهیزات قالب بتن می باشد. در این واحد صنعتی محصولات متنوعی نظیر: انواع قالب فلزی، انواع جک سقفی، پین و گوه، انواع بولت، مهره خروسکی، واشرکاس، میان بولت آببند، واشرکاس، واشر دولوله و سایر تجهیزات مربوطه عرضه می گردد.

سیاست گروه تولیدی صنعتی فدک تراش استوار بر تولید محصول با کیفیت با قیمتی رقابتی می باشد. لذا شمامی توانید با خیالی آسوده محصول مورد نظر خود را از این شرکت تهیه کنید.

محصولات شرکت فدک تراش به دلیل کیفیت بالا جای خود را میان صادرکنندگان باز کرده است. به طوری که قسمت عمده فروش این شرکت صرف صادرات به کشور های همسایه می شود.
همچنین شرکت آمادگی این را دارد تا محصول مورد نظر شما را به کشور مقصد شما صادر کند.

تجهیزات قالب بندی بتن

تجهیزات قالب بندی بتن

کلیه محصولات در این واحد تولیدی به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می گردد. از اینرو شما محصول با کیفیت را با قیمتی مناسب تهیه خواهید کرد.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا محصولات را درب کارخانه تحویل بگیرد. همچنین شما می توانید محصول مورد نظر خود را را در محلی که به شرکت اعلام می کنید دریافت کنید.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارشات خود با ما در تماس باشید. بخش فروش شرکت همواره آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷