جک سقفی صلیبی

تولیدکننده جک صلیبی درجه یک

در این نوشته می خواهیم به موضوع تولیدکننده جک صلیبی درجه یک بپردازیم. عنوانی که طبق بررسی های ما ، مورد جست و جوی بسیاری بوده است.
جک صلیبی یکی از انواع جک های سقفی می باشد. جک های سقفی وظیفه حمایت و حفظ پایداری سقف بتن ریزی شده را بر عهده دارند. بدون جک های سقفی امکان پایدار نگه داشتن سقف وجود ندارد. در اینجا می توانیم به اهمیت بالای جک سقفی پی ببریم.
با توجه به نکته ای که اشاره شد می توان متوجه شد که کیفیت و ساخت جک های سقفی از اهمیت زیادی برخوردار است. جک های سقفی دارای انواع مختلفی اند. پرکاربردترین آنها در کشورمان جک صلیبی و جک عراقی می باشند.

جک سقفی صلیبی

جک سقفی صلیبی

جک صلیبی درجه یک
جک صلیبی درجه یک باید دو ویژگی عمده داشته باشید تا بتوان آن را درجه یک نامید. در ابتدا باید از بهترین مصالح ساخته شود. شما خریدار جک صلیبی باید توجه داشته باشید که تولیدکننده جک صلیبی حتما از بهترین و با کیفیت ترین مصالح جهت ساخت جک صلیبی استفاده کند.
مورد دیگری که یک جک صلیبی درجه یک باید دارا باشد کیفیت ساخت بالا است. کیفیت ساخت بالا یعنی رعایت تمام استاندارد های لازم برای ساخت. دقت بالای تولیدکنندگان جک سقفی صلیبی موجب می شود تا جک در هنگام مواجه شدن با نیروها بهترین عکس العمل را از خود نشان دهد.
بنابراین با توجه به ویژگی هایی که عنوان شد شما می توانید تولیدکننده نمونه جک سقفی صلیبی را شناسایی کنید. توجه داشته باشید درجه یک بودن جک صلیبی به منزله دور از ذهن بودن قیمت جک صلیبی نیست. یعنی کیفیت بالا نباید باعث شود که تولیدکننده جک خود را با قیمتی بالا و غیر منصفانه عرضه کند.
شما عزیزان می توانید با بازدید از کارگاه های تولیدی و ارزیابی خود تولیدکننده نمونه مورد نظر خود را انتخاب کنید. فدک تراش با ۲۰ سال تجربه در زمین ساخت تجهیزت قالب بتن آمادگی خود را جهت همکاری با شما عزیزان اعلام می دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷