سرجک قابل ریگلاژ

تولید سر جک سقفی فلزی نو

عمود بودن پیچ بر صفحه ورق یو شکل، مهم­ترین مسئله در تولید سر جک سقفی فلزی نو است، چراکه وجود زاویه در این قطعه، می تواند کارکرد آنرا تحت تاثیر قرار دهد. هنگام صحبت در مورد تولید سر جک سقفی فلزی نو، معرفی این محصول بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. سر جک سقفی، قطعه ای فلزی است که برای تنظیم فاصله بین تیرهای افقی سقفی و جک های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد، البته ناگفته نماند که از سرجک فلزی در داربست های امگا نیز استفاده می شود. این محصول دارای چند قطعه از جمله ورق یو شکل، پیچ سرجک و مهره پروانه ای است.

سرجک قابل ریگلاژ

سرجک قابل ریگلاژ

 تولید سر جک سقفی فلزی نو و تفاوت این محصول با نمونه های دست دوم

  • در تولید سر جک سقفی فلزی نو، باید به پیچ این محصول توجه کرد. یک پیچ نو و کار نکرده باید دنده های سالم و نسابیده ای داشته باشد. وجود دنده های خم شده نشان از اعمال فشار در این قطعه و دست دوم بودن سرجک دارد.
  • رنگ ظاهری محصول، خود یکی از دلایل تشخیص نمونه نو از کارکرده است. چون در تولید سر جک سقفی فلزی نو، از قطعات رنگ و رو رفته استفاده نمی شود.
  • یک سرجک نو قطعات زنگ زده ندارد. وجود زنگ زدگی می تواند دلیلی بر دست دوم بودم قطعه باشد. قطعات کارکرده مدت ها در تماس با آب و نم هوا قرار می گیرند و این موضوع سبب می شود تا سطح آنها دچار زنگ زدگی شود.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷