قالب بتن فلزی

تولید قالب بتن فلزی صادراتی

هنگام تولید قالب بتن فلزی صادراتی بهتر است با این محصول بیشتر آشنا شوید و از کارکرد آن در عمران سر درآورید. برای تولید قالب بتن فلزی صادراتی از قطعه ها و ورق های آهنی بهره می برند. قالب فلزی به عنوان یک محصول کاربردی و استراتژیک در صنعت عمران به حساب می آید. این قالب درواقع قلب تجیهزات بتن ریزی به حساب می آید و دیگر ابزار قالب ریزی، در خدمت این محصول هستند. وظیفه قالب بتن این است که بستری برای بتن ریزی فراهم کند تا شکل سازه یا سقف بنا مطابق با نقشه­ی از پیش تعیین شده پیش برود.

قالب بتن فلزی

قالب بتن فلزی

نکاتی که در تولید قالب بتن فلزی صادراتی باید مورد توجه قرار داد:

  • زمانی که شما در حال تولید قالب بتن فلزی صادراتی هستید باید توجه داشته باشید که ابعاد و اندازه های ورق و تسمه ها نباید بیشتر از یک میلی متر انحراف داشته باشند. وجود انحراف بیش از حد در اندازه های قطعات قالب سبب می شود که قالب ها در کنار یکدیگر به خوبی جفت و جور نشوند.
  • عمود بودن تسمه ها به ورق قالب، یکی دیگر از مسائلی است که هنگام تولید قالب بتن فلزی صادراتی باید به آن توجه شود. البته عمود بودن تسمه های کناری ورق یعنی تسمه هایی که پانچ دار هستند از حساسیت بیشتری برخوردار است. چون قالب ها به واسطه این تسمه ها به هم متصل می شوند.
  • هنگام پانچ کردن تسمه ها باید از یک الگوه خاص پیروی کنید، وگرنه این تسمه ها در قالب های متفاوت، نظمی نخواهند داشت و اتصال این قالب ها به یکدیگر امکان پذیر نخواهد بود.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷