قالب گرد فلزی صادراتی

تولید قالب گرد فلزی صادراتی

زمانی که شما درگیر تولید قالب گرد فلزی صادراتی هستند باید نسبت به این موضوع اشراف داشته باشید که این قالب ها جزو قالب های سفارشی محسوب می شوند. در تولید قالب گرد فلزی صادراتی باید به ابعاد و اندازه هایی که مشتری می دهد توجه کافی داشته باشید. اشتباه در تعبیر اعداد و ارقام منجر به ساخت یک قالب اشتباه خواهد شد. قالب های گردی که به صورت اشتباهی تولید می شوند قابل اصلاح نبوده و باید آنها را به ضایعات یا تسمه های قالب تبدیل کرد. ساخت قالب های گرد، به سادگی قالب های تخت نیست. چون بدست آوردن ورق های گرد با انحنای درخواست شده، تنها توسط دستگاه های خاص و زیر نظر کارگران ماهر امکان پذیر است.

قالب گرد فلزی صادراتی

قالب گرد فلزی صادراتی

تولید قالب گرد فلزی صادراتی و تفاوت آن با قالب های تخت

  • هنگام تولید قالب گرد فلزی صادراتی توجه به این موضوع می تواند مهم باشد که تسمه های میانی در قالب های گرد و تخت با هم بسیار متفاوتند. در قالب گرد از تسمه های گرد و ضخیم استفاده می شود. این تسمه ها را تسمه های کمربندی نیز می گویند. اما تسمه های میانی در قالب های تخت، صاف و بدون پانچ هستند. از طرف دیگر ضخامت این تسمه ها از تسمه های کناری کمتر است.
  • در تولید قالب گرد فلزی صادراتی بهتر است به تفاوت اندازه ضخامت تسمه های قالب های گرد و تخت توجه داشته باشید. تسمه های میانی در قالب های گرد، ۸ میل بوده و ضخامت تسمه های کناری آن، ۵ میل است. اما ضخامت تسمه های میانی در قالب های تخت ۳ میل و تسمه های کناری آن ۵ میل است.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷