مهره خروسکی

تولید مهره خروسکی فلزی صادراتی

هنگام تولید مهره خروسکی فلزی صادراتی باید توجه داشته باشید که این قطعه یک محصول پر کاربرد است که در نقاط مختلفی از آن استفاده می شود. در تولید مهره خروسکی فلزی صادراتی توجه به کیفیت قطعه از اهمیت زیادی برخوردار است. چون این قطعه قرار است فشار زیاد را تحمل کند. البته کیفیت، مقوله ای است که گاهی ارتباط به نو و دست دوم بودن قطعه دارد. قطعات دست دوم ممکن است به خاطر داشتن ترک های ریز، مشکل آفرین شوند. به همین خاطر پیشنهاد می شود استفاده از مهره خروسکی فلزی صادراتی و نو را در دستور کار خود قرار دهید.

ساخت مهره خروسکی فلزی نو

ساخت مهره خروسکی فلزی نو

پس از تولید مهره خروسکی فلزی صادراتی این قطعه در چه جاهایی استفاده می شود؟

هنگام تولید مهره خروسکی فلزی صادراتی یکی از سوالهایی که ممکن است از تولیدکننده پرسیده شود این است که این قطعه در چه نقاطی مورد استفاده قرار می گیرد.

  • مهره خروسکی اصولا به همراه بلت به کار رفته و برای بستن قطعات از آن استفاده می شود. یکی از کاربرد های فراوان مهره خروسکی بستن و محکم کردن سولجر به قالب است. البته برای این کار به یک قطعه میانجی همچون واشر کاس نیاز است. سولجر قطعه ای است که برای تامین تعادل عمودی و همراستا بودن قالب ها، به کار می رود.
  • کاربرد دیگر مهره خروسکی را می توان محکم کردن لوله های پشت بند دانست. البته برای اتصال لوله های پشت بند از یک قطعه واسطه به نام واشر دولوله باید استفاده کرد.

البته از یک نظر کاربرد اصلی مهره خروسکی اتصال قالب های بتن است. قالب های که روبروی یکدیگر قرار گرفته اند.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷