سر جک سقفی

تولید کننده سر جک سقفی فلزی نو

قبل از اینکه یک تولید کننده سر جک سقفی فلزی نو اقدام به تولید کند، بهتر است بداند با چه قطعاتی باید سر و کار داشته باشد. یک تولید کننده سر جک سقفی فلزی نو می تواند با آگاهی از این قطعات، روال کار خود را بهتر پی بگیرد و در تولید خود به صرفه اقتصادی دست یابد. سرجک سقفی دارای اجزای معدودی است که به طور مختصر به آنها اشاره می کنیم:

ورق یو شکل: این قطعه برای نگه داشتن جک افقی سقف به کار می رود. ضخامت این قطعه باید ۵ میل باشد تا در تحمل وزن بار بتن، با مشکل مواجه نشود.

سر جک سقفی

سر جک سقفی

قطعات استحکام: این قطعات درواقع ورق هایی هستند که اتصال بین پیچ و ورق یو شکل را فراهم می سازند. این قطعات استحکام سرجک را افزایش داده تا پیچ سرجک در نتیجه فشار و ضربه، از ورق یو شکل جدا نشود.

پیچ سرجک فلزی: یک تولید کننده سر جک سقفی فلزی نو اصولا با این قطعه آشنایی کامل دارد. این پیچ، مرکز ثقل سرجک است و به این خاطر که از میله توپر برای ساخت آن استفاده شده است، مقاومت آن در برابر فشار ناشی از وزن و ضربه های ناشی از تنش بار سقف، بسیار بالا است.

مهره پروانه ای یا مهره سرجک: یک تولید کننده سر جک سقفی فلزی نو می داند که این مهره برای تنظیم فاصله یا به اصطلاح رگلاژ به کار می رود. گاهی برای اینکه بتوان از رگلاژ موثرتری بهره برد، از دو عدد مهره پروانه ای در این سرجک استفاده می شود.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷