میان بولت

تولید کننده میان بولت فلزی صادراتی

یک تولید کننده میان بولت فلزی صادراتی باید با چگونگی کارکردن با این قطعه آشنا باشد تا بتواند به خوبی سوالات مشتریان را جواب دهد. درواقع یک تولید کننده میان بولت فلزی صادراتی باید منبع اطلاعات محصولات خود باشد و بیش از دیگر افراد، با نحوه کارکرد قطعات ساخته شده خود مطلع باشد. میان بولت فلزی برای آب بند کردن سازه های بتن و دیوارهای بتنی که توسط قالب های فلزی، ساخته می شوند به کار می رود. نفوذ رطوبت از یک سمت بتن به سمت دیگر آن می تواند مقاومت سازه را تضعیف کرده یا نفوذ نم را به دیگر سمت بتن موجب گردد.

میان بولت

میان بولت

تولید کننده میان بولت فلزی صادراتی و مقایسه آن نمونه های دست دوم

  • یک تولید کننده میان بولت فلزی صادراتی می داند که قطعات نو زنگ زده نیستند. چون تا کنون با نم سازه برخورد نداشته اند. به همین سبب می توانند برای مدتها مورد استفاده قرار گیرد. اما قطعات دست دوم دچار زنگ زدگی شده اند و شکل آنها تغییر کرده است.
  • هر چه از عمر یک میان بولت فلزی بگذرد، بدنه آن دچار زنگ زدگی گردیده و دهانه آن کوچک شده است. به همین خاطر یک کارگر هنگام پیچاندن بولت در آن با مشکل مواجه خواهد شد.
  • در بین میان بولت های فلزی، میان بولت چدنی در برابر فشار مقاوم بوده اما در برابر ضربه ممکن است ترک بردارد. به همین خاطر، نمونه های دست دوم ممکن است با داشتن این ترک، عملیات بتن ریزی را دچار اشکار کنند. این ترک ها ممکن است ریز بوده و دیده نشوند. به همین خطر ممکن است، این قطعه هنگام بتن ریزی بر اثر فشار، شکسته شده و قالب ها از دو طرف باز شوند.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷