انواع جک صلیبی

جک صلیبی و انواع آن

در این نوشته می خواهیم به موضوع جک صلیبی و انواع آن بپردازیم. در صورت تمایل تا پایان این نوشتار با ما همراه باشید.

انواع جک صلیبی از نظر طول

همواره در پروژه های ساختمانی متناسب با نوع سقف ها، جک با طول مناسب مورد استفاده قرار می گیرد. ارتفاع اعلام شده برای جک ها ارتفاعی حالت باز شده آن است.
به این صورت که یک جک چهار متری در باز ترین حالت ممکن می تواند ارتفاع ۴ متری را برای شما تامین کند.

نکته مهم این است که شما می توانید از این جک در ارتفاع های کمتر نیز استفاده کنید. یعنی شما با خرید جک ۴ متری قادر خواهید بود تا سقف های با ارتفاع کوتاه تر را نیز پوشش دهید.

جک های صلیبی به طور نرمال در دو طول ۵/۳ متری و ۴ متری تولید می شوند. در صورتی که خریدار جک صلیبی نیاز به یک جک با طول مورد نظر خود را داشته باشد باید با تولیدکننده صحبت کرده و درخواست کند تا جک اختصاصی او تولید شود.

انواع جک صلیبی

انواع جک صلیبی

انواع جک صلیبی از نظر وزن

نوع دیگر تقسیم بندی جک های صلیبی، تقسیم بندی بر اساس وزن آنها است. در هر دو طول اشاره شده جک به صورت سنگین و سبک تولید می شود. تفاوت وزن ایجاد شده بین دو حالت سبک و سنگین حدود ۲ کیلوگرم به اضای هر جک می باشد.

این اختلاف وزن به سبب ضخامت جک ها به وجود می آیند. گروه تولیدی صنعتی فدک تراش جک های صلیبی را در دو ضخامت ۲ و ۵/۲ میلیمتری تولید می کند. به این ترتیب جک سنگین دارای ضخامت ۵/۲ میلمتری و سجک سبک دارای صخامت ۲ میلیمتری می باشد.

پس از بررسی جک صلیبی و انواع آن شما عزیزان می توانید با آگاهی کامل محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. اگر قصد خرید محصول مورد نظر خود از گروه تولیدی صنعتی فدک تراش را دارید می توانید با ما در تماس باشید.
همچنین در صورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب محصول مناسب می توانید با ما در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷