مهره خروسکی نو

مهره خروسکی

مهره خروسکی مهره ای موثر در صنعت قالب بندی بتن

مهره خروسکی یک مهره بزرگ و مقاوم است که برای بستن بر روی بولت طراحی شده است. رزوه های این مهره به خاطر اینکه قرار است فشار زیادی را از ناحیه بتون تحمل کنند به اندازه کافی ضخیم هستند و شیارهای خاص آن، امکان پیچاندن سریع را بوجود آورده است. جالب است بدانید که مهره خروسکی تحت نام مهره بولت نیز شناخته می شود.

کاربردهای مهره خروسکی، چه انتظاری از آن برآورده میشود؟

این مهره جهت بستن قطعات متعددی به قالب های بتن در نظر گرفته شده است. از این قطعه برای اتصال قطعاتی مثل سولجر، لوله های پشت بند قالب، همین طور واشر کاس، واشر دولول یا دولوله و قطعات دیگر به کار می رود. مهره خروسکی به خاطر داشتن ریگلاژ بالا در انجام کار خود، می تواند قطعات و اتصالات را به با گستره بالایی به هم متصل و محکم سازد.

مهره خروسکی

مهره خروسکی

مزایای مهره خروسکی در صنعت قالب بندی بتن

این قطعه به خاطر اینکه از چدن ساخته شده بسیار مقاوم است. هم در برابر فشار ، تحمل نیرو و هم در برابر رطوبت. درواقع چدنی بودن آن از زنگ زدن آن ممانعت به عمل می آورد. رزوه های آن گام بلندی دارند که سرعت و قدرت کافی در بستن قطعات قالب بندی را سبب شده است. داشتن باله های  خروسکی این امکان را برای کاربر یا گارگر قالب بندی ایجاد می کند تا با استفاده از یک اهرم، مهره خروسکی را بیشتر بپیچاند و قطعات را محکم تر سازد.

ضرورت خرید مهره خروسکی

در صنعت رو به پیشرفت قالب بندی بتن، قطعه مهم مهره خروسکی به خاطر قابلیت و انعطاف بالا و همین طور کاربرد فراوانی که می تواند در این صنعت داشته باشد وجودی کاملا ضروری یافته است. به همین خاطر کسانی که در کار قالب بندی، حرفه ای هستند ناچار به خرید و استفاده از مهره خروسکی جهت پیشبرد کار خود هستند.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷