جک صلیبی

خرید بهترین جک سقفی صلیبی

در این نوشته این بار می خواهیم به موضوع خرید بهترین جک سقفی صلیبی بپردازیم. موضوعی که مورد توجه بسیاری از عزیزان در ایران می باشد. چرا که این نوع جک کاربرد بسیاری در کشورمان دارد.

در ابتدا لازم است توضیح مختصری در مورد جک صلیبی بدهیم تا آن دسته از عزیزانی که با این جک آشنایی ندارند ، آشنایی مختصری پیدا کنند. سپس به ویژگی های بهترین جک صلیبی میپردازیم تا شما بتوانید در خرید بهترین جک سقفی صلیبی موفق عمل کنید.

جک صلیبی یکی از انواع جک های سقفی می باشد. همانطور که در گذشته اشاره شد ، جک های سقفی عمده تفاوتشان در سری جک ها است. یعنی قطعه ای که ما بین بدنه اصلی جک و سقف قرار می گیرد نام جک را تعیین می کند. جک صلیبی نیز به دلیل سری جک مثلثی شکل خود معروف به جک سقفی صلیبی می باشد.

جک صلیبی

جک صلیبی

برخلاف جک صلیبی ، جک عراقی دارای یک ناودانی یا قطعه ای فلزی و یو شکل در سرجک خود می باشد. شما خریداران جک سقفی می توانید متناسب با نیاز و یا علاقه خود یکی از انواع این جک ها را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید

چیزی که هنگام خرید جک سقفی عراقی باید به آن توجه کنید کیفیت آن است. توجه داشته باشید تولیدکننده جک صلیبی ای که جک را از او خریداری می کنید از بهترین مصالح در ساخت جک استفاده کرده باشد. همچنین کالیبره بودن دستگاه هایی که برای ساخت قطعات جک از آن ها استفاده می شود نیز بسیار مهم است. چرا که کالیبره نبودن این دستگاه ها به معنی دقیق نبودن ابعاد در نظر گرفته می باشد.

شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده جک سقفی صلیبی خود را از گروه تولیدی صنعتی فدک تراش خریداری نمایید. فدک تراش با تجریه ۲۰ ساله خود در زمینه ساخت تجهیزات قالب بتن ، امروزه به یکی از تولیدکنندگان نمونه در زمینه ساخت این تجهیزات بدل شده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و همچنین ثبت سفارش خود با ما در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷