جک عراقی صادراتی

خرید جک سقفی عراقی فلزی صادراتی

هنگام خرید جک سقفی عراقی فلزی صادراتی باید بدانید که این جک یک محصول منحصر به فرد در میان قطعات قالب بندی بتن است. خرید جک سقفی عراقی فلزی صادراتی بستگی به شرایطی دارد که  بهتر است توسط خریدار رعایت شود تا منجر به انجام یک معامله دو سر سود گردد. یکی از این شرایط می تواند مربوط به توجه به کیفیت و کارایی قطعات آن باشد.

با یک نظر ساده هم می تواند کیفیت یک قطعه را تشخیص داد. قطعاتی که سطحی صیقلی و صاف دارند، محصولات مرغوبتری به حساب می آیند. توجه به بعضی زوائد در اتصالات جک سقفی فلزی می تواند نشان دهنده کیفیت آنها باشد. قطعات نو و دست اول اصولا دارای یکی سری زائه و پلیسه هستند که نشان دهنده­ی کارنکرده بودن آنها است.

جک عراقی صادراتی

جک عراقی صادراتی

خرید جک سقفی عراقی فلزی صادراتی و توجه به نحوه نصب این محصول

هنگام خرید جک سقفی عراقی فلزی صادراتی دانستن نحوه نصب این محصول، می تواند برای خریدار مفید باشد. برای نصب جک عراقی، اگر دو بخش جک از هم جدا باشند، باید آنها را در هم فرو کرد تا شکل کلی جک فلزی ایجاد شود. پس از آن، محل دقیق جک عراقی را بر روی زمین تعیین کنید تا بتوانید پایه جک را در آنجا قرار دهید. پیدا کردن این محل باید از طریق تیرهای سقفی انجام گیرد. برای اینکه جک سقفی را زیر یک تیر قرار دهید، دو جک را به اندازه کافی بیرون آورده و پین جک را بزنید تا جک ها در مکان مشخص شده قرار گیرد. در مرحله بعد جک را زیر یک تیر افقی، زده و سعی کنید جک را عمود کنید. برای تنظیم دقیق فاصله، از رزوه جک عراقی استفاده نمایید. میله مهره جک برای چرخاندن مهره رزوه ، قرار داده شده است.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷