جک سقفی صلیبی

خرید جک صلیبی دست دوم

در این نوشته قصد داریم تا به موضوع خرید جک صلیبی دست دوم بپردازیم. ما در این نوشته به این سوال که آیا خرید جک صلیبی دست دوم کار درستی است یا نه پاسخ خواهیم داد.

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم لازم است تا اندکی در مورد جک صلیبی و  کاربردش توضیح دهیم. جک صلیبی یکی از پرکاربرد ترین نوع جک های سقفی است. این جک سقفی در محل اتصال خود با سقف از یک عضو مثلی شکل بهره می برد. برخلاف جک عراقی که در محل اتصال با سقف از یک ناودانی بهره می برد.

جک سقفی به دلیل کاربرد مهم و خطیری که در پروسه بتن ریزی سقف برعهده دارد ، باید از لحاظ کیفیت در حد بالایی باشد. چراکه ضعف این قطعه ، خرابی آن و به تبع آن ریزش سقف را در پی خواهد داشت.

جک سقفی صلیبی

جک سقفی صلیبی

آیا خرید جک سقفی صلیبی کارکرده کار درستی است؟

پاسخ به این سوال مستلزم بررسی یک مسئله است. در بررسی پاسخ این سوال لازم است تا با ایجاد یک سوال مقداری شفافیت در این زمینه ایجاد کنیم. آیا جک صلیبی دست دوم توانایی مقاومت در برابر بار های وارده را ندارد؟ . برخی از تولیدکنندگان جک عراقی هستند که شاید برای بهره بیشتر خود ، پاسخشان به این سوال منفی بوده باشد.

اما فدک تراش به عنوان تولیدکننده تجهیزات قالب بتن به شما عرض می کند که استفاده از جک صلیبی دست دوم یا کارکرده امنیت سازه را با خطر رو به رو نمی کند. یک جک صلیبی سالم بارها قبل استفاده است. اما نکته ای که شما باید به آن بسیار توجه داشته باشید این است که هنگام استفاده از آن در هر پروژه ، از سالم بودن و نداشتن خرابی آن اطمینان حاصل کنید. در صورتی که از این لحاظ مشکلی وجود نداشته باشید می توانید از آن مجددا استفاده کنید.

فدک تراش علی رغم این که خود فقط جک صلیبی نو تولید می کند اما منعی در استفاده چندباره از یک جک صلیبی نمی بیند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره رایگان و یا خرید جک صلیبی نو با فدک تراش در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷