واشر کاس

خرید واشر کاس فلزی صادراتی

قبل از خرید واشر کاس فلزی صادراتی به شما توصیه می شود که به خوبی با این قطعه آشنا شوید تا بدانید چه نوع قطعه ای و با چه کیفیتی خریداری کنید تا خرید شما قرین موفقیت گردد. واشر کاس فلزی یکی از تجهیزات قالب بندی بتن است که برای اتصال قطعه سولجر به قالب های بتن، از آن بهره می برند.

این قطعه بر روی سطح سولجر سوار شده و توسط مهره خروسکی، به آن محکم می شود. درواقع ترکیب سولجر، بولت، مهره خروسکی و واشر کاس، منجر به تامین تعادل عمودی قالب های بتن می گردد.

گر این تعادل رعایت نشود، قالب ها هر کدام به یک سمت متمایل شده و شکل ظاهری سازه بتنی ناجور خواهد شد. هنگام خرید واشر کاس فلزی صادراتی، باید توجه داشته باشید که قطعات فلزی یکدستی مثل واشر کاس یا واشر دولول، از یک ورق ۵ میل بدست می آیند. این ضخامت، مقاومت آنها را تامین می کند. پس حتما این ضخامت را هنگام خرید اندازه بگیرید.

واشر کاس

واشر کاس

 آگاهی از نحوه نصب واشر کاس هنگام خرید واشر کاس فلزی صادراتی

هنگام خرید واشر کاس فلزی صادراتی آگاهی از نحوه نصب آن بی فایده نخواهد بود. برای نصب واشر کاس فلزی باید ابتدا، قالب ها را در جای معین نصب کرده و سولجر را در جای مشخص شده قرار داد. سپس بولت را از سوراخ قالب عبور دهید. این بولت باید از وسط شکاف سولجر نیز عبور کند. پس از آن واشر کاس را روی بولت قرار داده به گونه ای که بولت از وسط سوراخ آن بگذرد. واشر کاس را روی بدنه سولجر قرار داده و توسط مهره خروسکی، سولجر را در جای معین محکم کنید. محکم کردن سولجر درواقع وظیفه اصلی واشر کاس است.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷