پین و گوه

خرید پین و گوه فلزی نو

در خرید پین و گوه فلزی نو باید به کیفیت قطعات و شکل ظاهری آنها توجه کافی داشته باشید تا موفق به خرید قطعاتی مطلوب و مناسب گردید. هنگام خرید پین و گوه فلزی نو بهتر است با این قطعات مهم آشنایی بیشتری پیدا کنید. پین و گوه ، قطعاتی فلزی هستند که از پرس و برش ورق های ۵ میل بدست آمده اند. این قطعات به ظاهر کوچک، قرار است وظیفه مهمی به انجام برسانند. کار آنها این است که با اتصال قالب های بتون، سطح گسترده ای را برای عملیات بتون ریزی آماده کنند. شاید هیچ قطعه دیگر را نتوان پیدا کرد که بتواند به خوبی این قطعات اتصال قالب ها را با این سرعت انجام دهد.

پین و گوه

پین و گوه

نکاتی که هنگام خرید پین و گوه فلزی نو باید مورد توجه قرار داد:

  • هنگام خرید پین و گوه فلزی نو توجه به ضخامت این قطعات از اهیمت ویژه ای برخوردار است. اصولا پین و گوه های مرغوب دارای ضخامتی بین ۵ تا ۵٫۵ میلی متر هستند. این ضخامت هم مرغوبیت آنها را تضمین می کند و هم وزن آنها را به حد استاندارد می رساند.
  • شکل ظاهری قطعات در موقع خرید پین و گوه فلزی نو نیز از اهیمت برخوردار است. پین و گوه های نو نباید دارای آثار چکش خوردگی باشند. از طرفی سطوح این قطعات نیز نباید دچار پیچ خوردگی باشند.

سطوح زنگ زده نیز خبر از این می دهد که این قطعات یا دست دوم هستند یا اینکه در نگه داری آنها اهمال کاری شده است و نم محیط به درون انبارهای نگه داری پین و گوه، رخنه کرده است.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷