رزوه جک صادراتی

خرید پیچ و مهره جک سقفی فلزی نو

هنگام خرید پیچ و مهره جک سقفی فلزی نو باید توجه داشت که هر چه کیفیت محصولی که تولید کننده به بازار عرضه می کند بالاتر برود، بالطبع قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. البته به شرط آنکه این قیمت گذاری روال منطقی و درستی را پی گیری کرده باشد. به همین خاطر باید هنگام خرید پیچ و مهره جک سقفی فلزی نو به این موضوع اهمیت بدهید و با فروشندگانی طرف معامله گردید که تنها بر حسب کیفیت، قیمت قطعات خود را تعیین کرده باشند. لازم به تذکر است که قطعات و تجهیزات بتن ریزی ساختار روتین و یکنواختی دارند. به همین خاطر نباید قیمت آنها تغییر فاحشی نسبت به گذر زمان داشته باشد.

رزوه جک صادراتی

رزوه جک صادراتی

خرید پیچ و مهره جک سقفی فلزی نو و قطعاتی که با آن ها در تماس هستند:

هنگام خرید پیچ و مهره جک سقفی فلزی نو توجه به این موضوع می تواند اهمیت داشته باشد که، این محصول با چه قطعات دیگری در ارتباط است. در زیر به این قطعات اشاره می کنیم:

  • پین جک سقفی: این قطعه جزو اولین قطعاتی است که هنگام خرید پیچ و مهره جک سقفی فلزی نو با آن مواجه خواهید شد. هدف از این قطعه این است که اتصال بین دو جک بیرونی و درونی را برقرار سازد.
  • جک خارجی : این قطعه شامل یک لوله با طول معین است که پیچ و مهره جک سقفی به آن متصل می شوند.
  • جک داخلی: این جک، درون جک خارجی فرو می رود. وجود پیچ و مهره جک خارجی سبب می شود تا بتوان فاصله این جک را با سقف با دقت تنظیم کرد.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷