تجهیزات قالب بندی بتن

ساخت تجهیزات قالب بتن فلزی نو

هنگام ساخت تجهیزات قالب بتن فلزی نو، باید در نظر داشت که این تجهیزات چه کاری انجام می دهند. اصولا هنگام ساخت تجهیزات قالب بتن فلزی نو، کارکرد آنها اهمیت پیدا می کند. چون تولید کننده، قرار است محصولاتی تولید کند که در عمران کاربرد فراوان داشته باشند و تولید آنها عملیات بتن ریزی را تسریع بخشد. تجهیزات بتن ریزی شامل قطعاتی است که در کنار قالب های بتن، به کار رفته و به این قالب ها کمک می کنند تا سازه بهتری تحویل پیمانکار داده شود. تجهیزات و اتصالات بتن ریزی، در کنار اندازه های کوچک و بزرگی که دارند، کار موثر و مفیدی به انجام می رسانند.

تجهیزات قالب بندی بتن

ساخت تجهیزات قالب بتن فلزی نو و معرفی چند مورد از این تجهیزات

هنگام ساخت تجهیزات قالب بتن فلزی نو بهتر است با شکل و شمایل این قطعات آشنا باشید تا بدانید هر کدام دقیقا دارای چه ظاهری هستند و چه مشکلی را در یک سازه بتنی حل می کنند.

  • واشر دولوله: این قطعه یک وسیله موثر است که از ورق یکپارچه بدست می آید. از واشر دو لوله برای اتصال لوله های موازی پشت بند به قالب بتن استفاده می شود.
  • مهره خروسکی: مهره خروسکی به عنوان مهره بلت نیز شناخته می شود؛ چون بر روی این پیچ بزرگ سوار می شود. کار این قطعه این است که قطعات مختلف را به بلت و قالب های بتن محکم کند.
  • اسپیسر: این قطعه امروزه بیشر از جنس پلاستیک ساخته می شود. کار این قطعه، ایجاد فاصله بین شناژ و قالب است. از این فاصله برای ایجاد فضایی جهت ریختن ملات استفاده می شود.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷