تجهیزات قالب بندی بتن

ساخت تجهیزات قالب بتن

هنگام ساخت تجهیزات قالب بتن ، باید در نظر داشت که این تجهیزات چه کاری انجام می دهند. اصولا هنگام ساخت تجهیزات قالب بتن ، کارکرد آنها اهمیت پیدا می کند. چون تولید کننده، قرار است محصولاتی تولید کند که در عمران کاربرد فراوان داشته باشند و تولید آنها عملیات بتن ریزی را تسریع بخشد. تجهیزات بتن ریزی شامل قطعاتی است که در کنار قالب های بتن، به کار رفته و به این قالب ها کمک می کنند تا سازه بهتری تحویل پیمانکار داده شود. تجهیزات و اتصالات بتن ریزی، در کنار اندازه های کوچک و بزرگی که دارند، کار موثر و مفیدی به انجام می رسانند.

تجهیزات قالب بندی بتن

ساخت تجهیزات قالب بتن  و معرفی چند مورد از این تجهیزات

هنگام ساخت تجهیزات قالب بتن  بهتر است با شکل و شمایل این قطعات آشنا باشید تا بدانید هر کدام دقیقا دارای چه ظاهری هستند و چه مشکلی را در یک سازه بتنی حل می کنند.

  • واشر دولوله: این قطعه یک وسیله موثر است که از ورق یکپارچه بدست می آید. از واشر دو لوله برای اتصال لوله های موازی پشت بند به قالب بتن استفاده می شود.
  • مهره خروسکی: مهره خروسکی به عنوان مهره بلت نیز شناخته می شود؛ چون بر روی این پیچ بزرگ سوار می شود. کار این قطعه این است که قطعات مختلف را به بلت و قالب های بتن محکم کند.
  • اسپیسر: این قطعه امروزه بیشر از جنس پلاستیک ساخته می شود. کار این قطعه، ایجاد فاصله بین شناژ و قالب است. از این فاصله برای ایجاد فضایی جهت ریختن ملات استفاده می شود.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷