جک قالب بتن

ساخت جک سقفی فلزی صادراتی

زمانی که ساخت جک سقفی فلزی صادراتی به پایان می رسد، شما صاحب محصولی می شوید که به سرعت قابل نصب و جمع آوری در یک پروژه عمرانی است.  در هنگام ساخت جک سقفی فلزی صادراتی توجه به کارایی این قطعه می تواند بر روی نحوه عملکرد شما اثر بگذارد. این قطعه در صنعت عمران و بتن ریزی یک نقش محور و حیاتی بازی می کند. کارایی این قطعه را می توان تحت عنوان انتقال نیروی وزن بتن، از ارتفاع به زمین قلمداد کرد. امتیاز ویژه این قطعه، ثبات و عدم انعطاف حرکتی آن است. این جمله به این معنی است که جک سقفی فلزی همانند تیرهای چوبی، تغییر ارتفاع نداده و باعث تغییر شکل بتن نمی شود.

جک قالب بتن

جک قالب بتن

ساخت جک سقفی فلزی صادراتی و توجه به کیفیت قطعات آن

  • هنگام ساخت جک سقفی فلزی صادراتی باید به قطر و ضخامت لوله های جک اهمیت داد. لوله هایی که بیش از اندازه ضخیم یا نازک باشند، برای این محصول مناسب نیستند. ضخامت زیاد، وزن قطعه و ضخامت کم، مقاومت آن را تحت الشعاع قرار می دهد.
  • رزوه جک، هنگام ساخت جک سقفی فلزی صادراتی از اهمیت زیادی برخوردار است. این قطعه شامل دو بخش است، بخش اول یک استوانه رزوه دار و شکاف دار است که باید به دقت رزوه گذاری و شکاف برداری شده تا بتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد و بخش دوم شامل یک مهره چدنی است. این قطعه نیز باید متناسب با رزوه ساخت شود و البته مقاومت کافی برای حمل بار بتن را نیز داشته باشد.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷