رزوه جک

ساخت رزوه جک فلزی نو

هنگام ساخت رزوه جک فلزی نو به احتمال زیاد آنچه توجه یک تولیدکننده را به خود مشغول می کند توجه به مشخصات این قطعه است. چون برای ساخت رزوه جک فلزی نو مشخصات ظاهری و ساختار آن، می تواند به عنوان یک راهنما عمل کند. رزوه جک از دو بخش ساخته می شود که مشخصات هر کدام متمایز و در عین حال با هم هماهنگ هستند.

بخش اول شامل یک استوانه رزوه دار است که شکافی درون آن تعبیه شده است. این روزه ها باید مقاومت و گام کافی داشته باشند. چون قرار است نیروی زیادی را تحمل کنند. بخش دوم نیز یک مهره چدنی است که به طریق ریخته گری به دست آمده است. مقاومت بدنه این قطعه نیز در برابر فشار بار باید در حد بالایی باشد چون قرار است وزن زیادی را متحمل شود.

رزوه جک

رزوه جک

برای ساخت رزوه جک فلزی نو به چه امکاناتی نیاز هست؟

برای ساخت رزوه جک فلزی نو امکانات خاصی نیاز است؛ به همین خاطر تولید کنندگان جک سقفی به شخصه آنرا انجام نمی دهند. در زیر به طور مختصر به توصیف این دستگاه ها می پردازیم:

  • دستگاه برش لوله: این دستگاه با تیغه تیز خود بدنه لوله بلندی را برش می دهد که قرار است رزوه جک از آن حاصل شود. این دستگاه توسط کارگر یا به صورت اتوماتیک ، لوله های بلند را به اندازه های تعیین شده برش می دهد.
  • دستگاه رزوه گذار: این دستگاه وظیف دارد لوله های کوتاه شده را رزوه گذاری کند. این رزوه ها بر روی سطح لوله ایجاد می شوند.
  • دستگاه قالب ریخته گری: این دستگاه یک قالب فلزی با ضخامت بالا است که چدن مذاب درون آن ریخته می شود. از این دستگاه جهت تولید مهره چدنی رزوه جک استفاده می شود. البته به یک کوره برای ذوب کردن چدن نیز نیاز هست.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷