سرجک قابل ریگلاژ

ساخت سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو

هنگام ساخت سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو نیز همانند سایر حیطه های تولید، باید به بحث کیفیت قطعات اهمیت داد. اگر در ساخت سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو مقوله کیفیت را لحاظ کنید، می توانید با اطمینان بیشتر به تولید خود ادامه دهید. کیفیت درواقع یک ماجرای چند سر برد است.

از یک طرف پرسنل کارخانه با تولید محصولات بروزتر، توانایی و مهارت خود را بالاتر برده و با هزینه کمتری یک سرجک را تولید می کنند، از طرف دیگر خریدار از خرید خود راضی تر بوده و میزان خرید خود را افزایش داده یا اینکه به همکاری خود با تولید کننده ادامه می دهد. از دیگر سو نیز، از هدر رفتن سرمایه های ملی در نتیجه عمر بالاتر محصولات، جلوگیری می شود.

سرجک قابل ریگلاژ

سرجک قابل ریگلاژ

ساخت سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو و توجه به قیمت محصول

در زمان ساخت سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو، باید قیمت محصول را نیز به صورتی منطقی در نظر بگیرید. وجود قیمت های بالا یا حتی بسیار پایین می تواند واکنش بازار را در پی داشته باشد.  از آنجا که هر تولید کننده مجبور به مراوده و مبادله با همکاران خود است، اگر بخواهد بازار را دچار اختلال کند، همکاران خود را از دست داده و به زودی از بازار اخراج خواهد شد.

ساخت سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو و توجه به امکانات مورد نیاز تولید این محصول

ناگفته پیداست که برای ساخت سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو باید از امکانات و تجهیزات بروزی بهره برد تا بتوان محصولی را به بازار عرضه کرد که برای مدت های طولانی در بازار باقی بماند. هر چه قطعات تولید شده بروزتر باشند خردیداران، بیشتر مایلند تا با تولید کننده آنها همکاری داشته باشند.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷