قالب بتن

ساخت قالب بتن فلزی صادراتی

اگر در مورد ساخت قالب بتن فلزی صادراتی آگاهی داشته باشید پی خواهید برد که، این قطعات در ضمن سادگی بسیار مهم هستند. ساخت قالب بتن فلزی صادراتی می تواند به سادگی صورت گیرد اما این فرایند منجر به ساخت محصولی می شود که دنیای عمران شدیدا به آن مدیون است.

موضوعی که پس از ساخت قالب های بتن از اهمیت، برخوردار است، دانستن نحوه اتصال آنها می باشد. برای اتصال قالب های بتن فلزی، از اتصالاتی مثل پین و گوه و کلمپس استفاده می شود.

البته استفاده از پین و گوه مرسوم تر است. چون این قطعات هم سبکتر و کوچکتر هستند و هم به راحتی درون پانچ های قالب ها فرو می روند. برای اتصال این قالب ها به یکدیگر، تنها کافی است که تسمه های آنها را با هم جفت کرده و سپس پین را درون پانچ ها قرار دهید. از طرف مقابل نیز باید گوه را درون شکاف پین قرار داده و سپس با چکش، گوه را محکم می کنیم.

قالب بتن

قالب بتن

هنگام ساخت قالب بتن فلزی صادراتی باید به چه نکات ایمنی توجه کرد؟

  • در هنگام ساخت قالب بتن فلزی صادراتی توجه داشته باشد که دست خود را از دستگاه پرس دو نگه دارید. این موضوع سبب می شود تا انگشتان شما از آسیب قطع شدن در امان بماند و لباس کار شما هم کمتر کثیف شود.
  • در موقع ساخت قالب بتن فلزی صادراتی مواظب باشید، که قطعات پرس شده یا پلیسه های آنها درون چشم شما نپرند. استفاده از عینک کار، می تواند چشمان شما را از آسیب محافظت کند.فروش

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷