جک عراقی

فروش جک سقفی عراقی

در این نوشته می خواهیم به موضوع فروش جک سقفی عراقی بپردازیم. موضوعی که شاید مورد سوال بسیاری از شما عزیزان باشد.

امروزه فروش جک سقفی عراقی یکی از عمده فروش ها در بخش تجهیزات قالب بتن به شمار می رود. چرا که به دلیل صادرات گسترده این محصول به عراق ، بازار نیازمند تولید بالای این جک است. لازم است تا در ابتدا اندکی راجع به جک عراقی توضیح دهیم.

جک عراقی یکی از انواع جک سقفی به شمار می رود. این جک کنار جک صلیبی دو جک محبوب در ایران را تشکیل می دهند. با این تفاوت که جک صلیبی به طور عمده در ایران استفاده و جک عراقی به طور عمده صادر می شود. تفاوت عمده جک عراقی و جک صلیبی ، سر جک آن هاست.

در جک صلیبی سری جک به شکل مثلث است ولی در سری جک عراقی از ناودانی استفاده می شود. خریداران جک سقفی عراقی توجه داشته باشند هنگامی که قصد خرید جک عراقی را دارند حتما از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایند. چرا که جک سقفی به دلیل کاربرد آن همواره نیازمند ایمنی بالا می باشد.

جک عراقی

جک عراقی

فدک تراش

شما عزیزانی که قصد خرید جک سقفی عراقی دارید ابتدا با تولیدکنندگان تماس گرفته و سپس از محل تولید بازدید نمایید تا هم از کیفیت جک ها اطمینان حاصل کنید هم محصول را بدون واسطه و با قیمت مناسب خریداری کنید.

شما عزیزان همچنین می توانید جک سقفی عراقی مورد نظر خود را از گروه تولیدی صنعتی فدک تراش تهیه نمایید. فدک ترش با بیست سال سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه تجهیزات قالب بتن ، یکی از تولیدکنندگان نمونه به شمار می رود. شما می توانید با خیالی آسوده از بابت کیفیت محصولات ، خرید خود را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت رایگان مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷