قالب بتن فلزی

فروش قالب بتن فلزی نو

قیمت فروش قالب بتن فلزی نو را اصولا با توجه به کیفیت قطعات این قالب می سنجند که روال منطقی و درستی به نظر می رسد. هنگام بحث در مورد فروش قالب بتن فلزی نو بهتر است با این قالب صنعتی کمی بیشتر آشنا شوید. قالب فلزی بتن درواقع یک سطح فلزی مسطح است که توسط لبه هایی تثبیت شده است.

از این قطعه جهت ایجاد یک دیواره موقت برای بتن ریزی در پروژه های ساختمانی و عمرانی استفاده می شود. هر چه سطح بیرونی قالب بتن صاف تر باشد بتنی که در نتیجه این قالب شکل می گیرید، زیباتر و ظاهری تمیزتر خواهد داشت.

قالب بتن فلزی

قالب بتن فلزی

فروش قالب بتن فلزی نو و بررسی کیفیت سطوح آن

هنگام بررسی قیمت فروش قالب بتن فلزی نو باید در نظر داشت که سطح یک قالب بتن از اهیمت بالایی برخورداراست. وجود موج در این سطح می تواند مشتری را از خرید منصرف سازد. مسائلی مثل زدگی در سطح و دویدگی در اندازه آن، جزو مسائلی است که می تواند کیفیت یک قالب بتن را کاهش داده یا حتی از ارزش بیاندازد.

فروش قالب بتن فلزی نو و بررسی کیفیت تسمه های آن

هنگام خرید یا فروش قالب بتن فلزی نو  به یاد داشته باشید که کیفیت تسمه هایی که سطح قالب را نگه داشته اند نیز مهم است. این تسمه ها وظیفه دارند که سطح قالب را تثبیت کرده تا هنگام فشار خمیره بتن، تغییر شکل ندهد و سطح اکسپوز بتن ، دارای صافی و زیبایی کافی گردد. به صورت کلی این تسمه ها باید بر سطح ورق عمود باشند و فاصله پانچ ها تا لبه، از اندازه ثابتی در همه قالب ها تبعیت کند.