قالب فلزی

قالب بتن

اصولا یک تولیدکننده قالب بتن فلزی صادراتی باید از تفاوت قطعات نو با کارکرده آگاه باشد تا بتواند در متقاعد کردن مشتری برای خرید قطعات نو موفق شود. یک تولیدکننده قالب بتن فلزی صادراتی بهتر از هر شخصی می داند که این محصول، چه جایگاه برجسته ای در صنعت ساختمان و عمران کشور و دنیا دارد. قالب های فلزی بتن را جزو قطعات استاندارد یا مدولار، در میان تجهیزات بتن ریزی به شمار می آورند. این قطعات به طور کلی دارای دو بخش هستند: بخش ورق و تسمه. نقش ورق مسطح در این قالب، این است که، سطح خارجی بتن را صاف و اکسپوز، نگه دارد و از طرفی با ایجاد یک دیواره کوتاه، خمیره بتن را به شکل خاصی در آورد. نقش تسمه نیز این است که، مقاومت بخش ورق را افزایش دهد تا تحت تاثیر فشار بتن یا حالت طبیعی خود ورق، از حالب صاف خارج نشود.

قالب فلزی

قالب فلزی

تولیدکننده قالب بتن فلزی صادراتی و تفاوت آن با قطعات کارکرده

  • یک تولیدکننده قالب بتن فلزی صادراتی باید بداند که قطعات کارکرده دارای زدگی بوده که ناشی از ضربه های چکش و پرتاب شدن قالب ها بر روی یکدیگر است.
  • یک تولیدکننده قالب بتن فلزی صادراتی باید مطلع باشد که قالب های صادراتی، دارای تسمه هایی با پانچ های سالم و مرتب هستند. به این معنی که به راحتی می توان این قالب ها را در کنار هم قرار داد و به هم متصل نمود. در حالی که وجود پانچ های ضربه دیده، می تواند قالب ها را هنگام اتصال به یکدیگر در حالت شل شدگی قرار دهد. این حالت می تواند عملیات بتن روزی را دچار اشکال کند.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷