جک عراقی صادراتی

قیمت بهترین جک عراقی

در این نوشته می خواهیم به موضوع قیمت بهترین جک عراقی بپردازیم. در ابتدا راجع به ویژگی های بهترین جک عراقی صحبت خواهیم کرد و در انتها در مورد قیمت بهترین جک عراقی.

جک عراقی یکی از پرکاربرد ترین جک های سقفی است. علت نام گذاری آن استفاده مستمر و مداوم کشور عراق از این نوع جک است. به طور کلی در ایران از دو نوع جک استفاده می شود. یکی جک های صلیبی و دیگری جک های عراقی. تفاوت آنها نیز در سرجک هاست. سرجک عراقی ناودانی یا یو شکل است ، سر جک صلیبی مثلثی شکل.

جک سقفی

جک سقفی

ویژگی های یک جک عراقی با کیفیت

جک عراقی یا به طور کلی جک های سقفی به دلیل وظیفه خطیری که در فرآیند بتن ریزی دارند ، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. راه ها و ویژگی های مختلفی ممکن است بتوان در مورد تشخیص جک عراقی مرغوب گفت ، اما ما در این جا به طور خلاصه به مهمترین ویژگی ها خواهیم پرداخت.

جک عراقی درجه یک در درجه اول باید از بهترین مصالح ساخته شده باشد. کیفیت مصالح جک عراقی تضمین کننده کیفیت جک و متعاقبا ایمنی پروژه خواهد بود. بنابراین سعی کنید خرید خود را از تولیدکننده جک عراقی ای انجام دهید که اطمینان به درستکاری او دارید.

مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم کیفیت ساخت است. بدین معنی که قطعاتی که انسان در آن دخیل است با دقت کامل ، قطعاتی که انسان در آن دخیل نیست با دستگاه های کاملا کالیبره ساخته شوند. اگر در ساخت قطعات دقت کافی صرف نشود ما شاهد قطعاتی خواهیم بود که متناسب با الگو های طراحی شده ساخته نشده اند و این به معنی کاهش کارکرد قطعه است.

قیمت جک عراقی

در مورد قیمت جک عراقی نیز باید عرض کنیم که به دلیل نوسانات بازار امکان درج قیمت ثابت برای محصولات وجود ندارد و محصولات بعضا هر روز دچار تغییر قیمت می شوند. بنابراین برای آگاهی از قیمت جک عراقی باید با تولیدکنندگان جک عراقی تماس بگیرید.

شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده جک عراقی مورد نظر خود را از گروه تولیدی صنعتی فدک تراش تهیه کنید. فدک تراش با بیست سال سابقه در عرصه تولید تجهیزات قالب بتن ، امروزه به عنوان یکی از تولیدکنندگان نمونه به شمار می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و ثبت سفارش با شماره های مشخص شده در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷