قیمت جک سقفی صلیبی نو

قیمت جک سقفی صلیبی نو

در این نوشته قصد داریم تا به موضوع قیمت جک سقفی صلیبی نو بپردازیم. توجه داشته باشید ما در این نوشتار قصد نداریم قیمت اعلام کنیم و می خواهیم به بررسی عوامل تعیین کننده آن بپردازیم. لذا درصورت تمایل با ما تا انتهای این نوشته همراه باشید.

جک سقفی صلیبی یکی از انواع جک های سقفی مورد استفاده قرار گرفته در فرآیند بتن ریزی سقف است. این جک دارای یک بدنه اصلی و یک سرجک مثلثی شکل است. وجه تسمیه این جک نیز سرجک مثلی شکل آن است. همواره برای خریداران جک سقفی صلیبی سوال بوده است که قیمت این محصول چگونه تعیین می شود.

ما در ادامه سعی داریم تا به اختصار به این موضوع بپردازیم. به طور کلی عوامل تعیین کننده در قیمت جک سقفی صلیبی نو را می توان به شرح زیر تقسیم بندی کرد.

قیمت جک سقفی صلیبی نو

قیمت جک سقفی صلیبی نو

۱-مصالح

مورد اصلی و کلیدی ای که در قیمت جک صلیبی تاثیرگذار است مصالح مصرفی در آن است. تولیدکنندگان جک صلیبی متناسب با کیفیت مد نظر خود برای ساخت مصالح مختلفی از جهت کیفیت را انتخاب می کنند. به همین خاطر قیمت اعلامی آنها در برخی موارد با یکدیگر متفاوت است.

۲-نوسانات بازار

امروزه به دلیل نوسانات بازار داخل کشور ، دیگر نمی توان قیمت یک محصول را تا مدت طولانی ای ثابت نگه داشت. به همین خاطر امکان درج قیمت در سایت ها و منابع اطلاع رسانی وجود ندارد. به همین منظور قیمت جک صلیبی اغلب به صورت روزانه تعیین می گردد.

۳-سود تولیدکننده

مورد آخر دیگری که در قیمت جک سقفی صلیبی تاثیرگذار است سود تولیدکننده است. در این بین تولیدکنندگان طیف وسیعی را تشکیل می دهند. عده ای به سود مصوب پای بند بوده و محصول خود را با این سود به فروش می رسانند. عده ای دیگر نیز به اقتضای بازار خود یا قیمت را پایین تر اعلام می کند که مشتری های خود را حفظ کنند و یا عده ای قیمت ها را بالاتر اعلام می کنند.

با مواردی که اشاره شد می تواند تا حدودی مبنای ارزش گذاری جک سقفی صلیبی را متوجه شد. شما عزیزان خریدار جک صلیبی می توانید با بررسی تولیدکنندگان مختلف در نهایت اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود کنید. یا می تونید با اعتماد به تولیدکنندگان با سابقه در این زمینه خرید خود را  انجام دهید.

فدک تراش با ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تولیدات تجهیزات قالب بندی همواره به عنوان یکی از تولیدکنندگان نمونه شناخته می شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷