جک سقفی صلیبی

قیمت جک صلیبی فلزی نو

در نوشتار پیش رو می خواهیم در مورد قیمت جک صلیبی فلزی نو صحبت کنیم. امید است این مطلب مورد قبول شما واقع شود.

جک صلیبی یکی از انواع جک های سقفی ساختمانی می باشد. امروزه به دلیل گسترش استفاده از این نوع جک سقفی ، شاهد افزایش تولیدکنندگان جک صلیبی نیز هستیم. جک صلیبی تقریبا پرکاربرد ترین جک سقفی در ایران می باشد. در اینجا لازم است تا کمی درباره انواع جک سقفی صحبت کنیم.

جک سقفی صلیبی

جک سقفی صلیبی

پرکاربرد ترین جک ها سقفی

امروزه  در منطقه ما از دو نوع عمده از جک ها بیشتر استفاده نمی شود. یکی جک صلیبی و دیگری جک عراقی. هر دوی این جک ها شباهت زیادی به یکدیگر دارند. تفاوت اصلی آنها در سرجک آنهاست. شما خریدار جک صلیبی باید توجه داشته باشید که سرجک در جک صلیبی از نوع مثلثی است و در جک عراقی از نوع یو شکل یا ناودانی.

در هنگام برآورد قیمت جک صلیبی فلزی نو همواره توجه داشته باشید که جک از لحاظ کیفیت در چه سحطی قرار دارد. بدیهی است به دلیل تعداد تولیدکننده بالا و رقابت در فروش ، عده ای اقدام به فروش جک صلیبی با کیفیت پایین کنند.

همانطور که مستحضر هستید جک صلیبی دارای اجزاء مختلفی است. اجزائی مانند بدنه اصلی ، کفی جک ، پیچ و مهره یا رزوه جک ، پین و سرجک که هرکدام باید جداگانه بررسی شوند و کیفیت آنها مورد تایید قرار گیرد. برای این منظور شما باید از کارخانه و محل تولید تولیدکننده جک صلیبی دیدن کنید و از کیفیت محصول مطمئن شوید.

اگر برای شما این امکان وجود ندارد ، ناچار هستید که به سابقه تولیدکننده و  نظرات دیگران تکیه کنید. شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده و مطمئن خرید خود را از گروه تولیدی صنعتی فدک تراش انجام دهید. محصولات تولیدی در این واحد صنعتی همواره بر اساس سیاست بالاترین کیفیت ساخته و عرضه می شوند.

شما عزیزان همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره و همچنین ثبت سفارشات خود با ما در تماس باشید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷