جک عراقی

قیمت جک عراقی فلزی صادراتی

قیمت جک عراقی فلزی صادراتی را می توان تابعی دانست از کیفیت و کارایی این محصول به گونه ای که هر چه قطعات به کار رفته در آن، از مرغوبیت و کیفیت بهتری برخوردار باشند بالطبع قیمت آن نیز بالاتر می رود. هنگام صحبت بر روی قیمت جک عراقی فلزی صادراتی  باید قدری بیشتر با این محصول آشنا شد. جک های فلزی یا جک های سقفی اصولا برای انتقال بار بتن موجود در سقف، به زمین مورد استفاده قرار می گیرند. تمام اجزای جک های سقفی، یکسان است به جز سر جک آنها. تفاوت جک عراقی با سایر جک ها را می توان در سرجک یو شکل آن جستجو کرد. این سرجک به جک داخلی جوش خورده و از آن منفصل نیست. جک های عراقی را بیشتر برای انتقال بارهای مجزای مورد استفاده قرار می دهند.

 جک عراقی

جک عراقی

قیمت جک عراقی فلزی صادراتی و معرفی اجزای این محصول

هنگام بررسی قیمت جک عراقی فلزی صادراتی  بهتر است با اجزای این محصول آشنایی بیشتری پیدا کنید.

  • کفشک: این قطعه به جک بیرونی جوش می خورد و تماس جک با زمین توسط این قطعه صورت می گیرد.
  • لوله جک خارجی یا بیرونی: این لوله دارای قطر ۶۰ میل است که جک داخلی را درون خود جا می دهد. در انتهای این لوله، روزه جک متصل شده که برای ارتباط دادن جک داخلی و بیرونی از آن استفاده می شود.
  • لوله جک داخلی: این قطعه دارای قطر ۵۰ میل است که درون جک بیرونی فرو می رود. برای تنظیم فاصله بین این جک با سقف، از روزه جک استفاده می شود. به انتهای این لوله یک ورق یو شکل جوش داده می شود که به عنوان سرجک از آن یاد می شود.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷