اسکافلد فلزی

قیمت داربست مدولار فلزی صادراتی

زمانی که شما در حال بررسی قیمت داربست مدولار فلزی صادراتی هستید، باید در نظر داشته باشید که این داربست وظیفه انتقال وزن سازه به زمین را بر عهده دارد. پس قیمت داربست مدولار فلزی صادراتی می تواند در فرایند تولید و کیفیت آن تاثیر گذار باشد.

به این دلیل که هر چه قیمت قطعات بالاتر باشد، از نظر منطقی این طور نتیجه گرفته می شود که قطعات این محصول از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. داربست مدولار فلزی انواعی دارد که از آن میان می توان به داربست مثلثی و داربست چکشی اشاره کرد. داربست مثلثی مورد استفاده در سازه های کم ارتفاع تر مثل سقف ساختمان ها و داربست چکشی برای سازه های بلند مثل پل ها به کار می رود.

اسکافلد فلزی

اسکافلد فلزی

قیمت داربست مدولار فلزی صادراتی و نحوه اتصال و برپا کردن این داربست

احتمالا هنگامی که شما موضوع قیمت داربست مدولار فلزی صادراتی مورد ارزیابی قرار می­دهید، برایتان جالب باشد که این داربست چگونه سرهم شده و مورد استفاده قرار می گیرد. برپا کردن این داربست قلق خاصی دارد اما انجام آن ساده می باشد. برای برپا کردن داربست مدلار مثلثی می توان به ترتیب زیر عمل نمود: ابتدا مکان برپا کردن داربستن را در زیر سازه مشخص کرده و سپس کفی ها یا کفشک های داربست را در چهار نقطه در محل مورد نظر قرار دهید. سپس لوله های مهار ضلعی و قطری را روی کفشک ها قرار دهید تا شکل مربع مورد نظر ایجاد شود.

در مرحله بعد با متصل کردن داربست های مثلثی شکل، به کفشک ها و به یکدیگر، یک سطح از این داربست شکل می گیرد. برای افزایش ارتفاع، اتصال داربست های مثلثی را تکرار کرده و به ارتفاع مورد نظر دست یابید. در قسمت انتهای داربست نیز باید از سرجک های یو شکل استفاده نمود.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷