سرجک سقفی عراقی

قیمت سر جک سقفی فلزی نو

زمانی که قیمت سر جک سقفی فلزی نو (ناودانی جک سقفی عراقی) مطرح باشد، توجه به کارکرد این قطعه اهمیت پیدا می کند. چون قیمت سر جک سقفی فلزی نو در کنار مسائل دیگر، مورد ارزیابی قرار می گیرد. باید دید، که برای انجام چه کاری از این قطعه استفاده می شود و آیا هزینه ای که برای خرید آن صرف می شود، صرفه اقتصادی دارد یا خیر. سرجک سقفی را اصولا برای تنظیم فاصله بین جک های سقفی و سقف بنا مورد استفاده قرار می دهند. این محصول به راحتی در قسمت بالای جک سقفی یا داربست های اومگا سوار شده و بار ناشی از وزن بتن را به جک با داربست منتقل می کند.

سرجک سقفی عراقی

سرجک سقفی عراقی

چه مسائلی در قیمت سر جک سقفی فلزی نو موثر هستند؟

  • هنگام بررسی قیمت سر جک سقفی فلزی نو توجه به میزان کاری که بر روی این قطعه انجام می شود تعیین کننده است. گاهی کارخانه­جات مجبورند برای تهیه قطعات مرغوب از دستگاه های گران قیمت استفاده نمایند. این موضوع خود قیمت تمام شده سرجک را افزایش می دهد.
  • کیفیت ورق و لوله ای که در ساخت سرجک به کار می رود نیز از عوامل تعیین قیمت سر جک سقفی فلزی نو می باشد. به هر حال ورق ها و لوله های مرغوب، گرانتر هستند.
  • در تعیین قیمت سر جک سقفی فلزی نو، نباید از کیفیت کار کارگران کارکشته غافل بود. هر چه محصول با کیفیت تر باشد، نشان دهنده این است که کارگران خبره تری بر روی آن کار کرده اند و برای ساخت آن از مهارت و تجربه خود خرج نموده اند.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷