قالب فلزی

قیمت قالب بتن فلزی نو

 پیش از بررسی قیمت قالب بتن فلزی نو باید نسبت به کارکرد این  محصول آگاهی کافی داشته باشیم. این قالب ها را برای این می سازند که بتوان با آنها سطح وسیعی را برای بتن ریزی آماده نمود. هنگام برآورد قیمت قالب بتن فلزی نو باید به نوع و نحوه ساخت این قطعات نیز اهمیت داد.  وجود سطحی صاف در مقابل این قالب ها و تسمه هایی فلزی در پشت آن، محصولی را به شما تحویل می دهد که کار قابل ریزی را به ساده ترین شکل ممکن به انجام می رساند. جالب توجه است که بدانید، پانچ های قالب بتن فلزی نو، از قاعده و اصول مشخصی تبعیت می کند تا بتوان این قالب ها را در کنار یکدیگر قرار داده و یک سازه مطلوب و مقاوم ایجاد نمود.

قالب فلزی

قالب فلزی

قیمت قالب بتن فلزی نو و بررسی اجزای آن

زمانی که شما در حال بررسی قیمت قالب بتن فلزی نو هستید بهتر است با اجزای این محصول نیز بیشتر آشنا شوید.

  • سطح ورق مستطیلی شکل قالب بتن: این ورق یک ورق آهنی با ضخامت ۳ میلی متر است که توسط تسمه هایی، محکم و مقاوم شده است. این روق باید اندازه دقیقی داشته باشد. این قالب چون جزو قالب های مدولار است طول و عرض آن توسط کارشناسان عمرانی تعریف شده است. به عنوان مثال اکثر قالب های بتن دارای طول ۱۰۰ سانتی متر هستند. حداقل عرض این قالب ها ۱۰ سانتی متر است. برای افزایش این عرض طبق استاندارد، باید ۵ سانت، ۵ سانت به آن اضافه نمود.
  • تسمه های قالب بتن: این تسمه ها دو نوع هستند: تسمه های کناری و تسمه های میانی. هنگام بررسی قیمت قالب بتن فلزی نو باید به این تسمه ها توجه داشته باشید. تسمه های کناری دارای پانچ یا سوراخ هستند و برای اتصال قالب ها به یکدیگر از آنها استفاده می شود. تسمه های میانی قالب، بدون پانچ هستند و وظیفه آنها ایجاد مقاومت در بدنه قالب بتن است.

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷