قالب بتن فلزی

قیمت قالب فلزی بتن فلزی صادراتی

هنگام بررسی قیمت قالب فلزی بتن فلزی صادراتی باید به این موضوع توجه داشت که نباید از تبلیغ و معرفی این محصول با ارزش غافل ماند. قالب های فلزی، محصولاتی هستند که بیشتر از ورق های آهنی تولید می شوند. این قالب های بتن، جایگزین مناسبی برای قالب های چوبی بودند که پیش از این محصول مورد استفاده قرار می گرفتند. در مورد قیمت قالب فلزی بتن فلزی صادراتی باید گفت که هزینه ای که بابت این قالب ها پرداخت می شود در برابر کارایی این محصولات کاملا به صرفه و منطقی است.

قالب بتن فلزی

قالب بتن فلزی

قیمت قالب فلزی بتن فلزی صادراتی و بررسی اجزای آن

هنگام صحبت از قیمت قالب فلزی بتن فلزی صادراتی باید اجزای این محصول را مورد بررسی قرار داد و دید که از چه قطعاتی ساخته شده است. قالب فلزی به طور کلی از دو بخش ساخته شده است. تسمه های فلزی پانچ دار یا سوراخ دار و ورق آهنی مسطح. این اجزا هر کدام دارای ابعاد و مشخصات خاصی هستند که در نتیجه تلفیق آنها، یک قالب فلزی بدست می آید. طبق یک استاندارد کلی، ورق قالب های بتن فلزی دارای ضخامت ۳ میلی متر و تسمه های آن نیز دارای ضخامت ۵ میل است.

قیمت قالب فلزی بتن فلزی صادراتی و مقایسه آن  با قالب های دست دوم

در موقع بررسی قیمت قالب فلزی بتن فلزی صادراتی باید مقایسه ای بین قالب های فلزی نو یا صادراتی و نمونه های دست دوم به عمل آوریم. قالب ها نو مطمئنا کارایی موثرتری دارند. به این خاطر که هنوز با نم بتن و ضربه های ناشی از چکش کارگران مواجه نشده و هنوز قادرند برای مدتهای طولانی مورد استفاده قرار گیرند. در حالی که قالب های دست دوم به خاطر دریافت نم محیط و فشارناشی از وزن و ضربه های چکش، کارایی کمتری نسبت به نمونه های صادراتی پیدا کرده اند.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷