میان بولت فلزی صادراتی

میان بولت آب بندی

میان بولت آب بند چدنی قطعه ای میانجی در قالب بندی

  میان بولت آب بند چدنی یک قطعه یک تکه است که در نتیجه قالب ریزی فلزی به دست آمده است. همانطور که از اسم این قطعه هویداست، این قطعه در درون دیواره بتونی قرار می گیرد و از هر دو طرف بولتها به آن متصل می شوند.

وظیفه این قطعه این است که میان بتن را آب بندی کند و اجاره ندهد که آب و نم از یک سمت دیگر بتن وارد بخش دیگر آن شود.

میان بولت ­های آب بند به چند دسته تقسیم می شوند که از آن میان می توان به میان بولت آب بند فنری ، میان بولت آب بند چدنی و پلاستیکی اشاره کرد. در بین این موارد میان بولت چدنی جایگاه ویژه ای دارد.

نحوه استفاده از میان بولت آب بند چدنی

نحوه به کار گیری میان بولت آب بند چدنی بسیار ساده بوده و فقط کافی است که این قطعه را در بین دیواره قرار داده و از دو طرف بولت ها را به آن پیچ کنیم. شیار های درونی این میان بولت آب بند با رزوه­های بولت ها هماهنگ است و هنگام پیچاندن بولتها، مشکلی با آن نخواهیم داشت.

میان بولت فلزی صادراتی

میان بولت فلزی صادراتی

کارکرد میان بولت آب بند چدنی منحصر به فرد است

میان بولت آب بند چدنی به خاطر اینکه برخلاف سایر میان بولت­ها اجزای ساده تری دارد کار با آن ساده تر است. کاردکرد این قطعه همانطور که در متن پیشین هم ذکر شد ممانعت از نفوذ نم یا ترشح مایع از یک سمت بتون به سمت دیگر آن است.

به همین خاطر شما به راحتی و با خیال راحت می توانید این قطعه را به کار برده و از پوسیدگی بتن و قطعات درونی آن جلوگیری کنید.

مزایای میان بولت آب بند چدنی

 از مزایا منحصر به فرد میان بولت آب بند چدنی می توان به وجود دیسک میانی آن اشاره کرد. وجود این دیسک برای این منظور تعبیه شده تا از حرکت میانی آب جلوگیری کند.

هنگامی که بولت ها در بتن سوار می شوند و بتن ریزی کامل می شود امکان دارد قطرات آب یا نم موجود در سوراخ بتون سعی کند از اطراف سوراخ دور زده و وارد بخش دیگر بتن شود.

در این لحظه است که این دیسک وارد عمل شده و با طولانی کردن مسیر حرکت قطرات آب از رسیدن آنها به سمت دیگر بتن جلو گیری می کنند.

ضرورت خرید میان بولت آب بند چدنی

میان بولت آب بند چدنی یک قطعه بسیار با کیفت و مطلوب است که وظیفه آب بندی بتن را به خوبی و بهتر از هر قطعه مشابه دیگر به انجامی رساند به گونه ای که خرید این قطعه در دستور کار پیمانکاران پروژه های قالب بندی و بتن ریزی همیشه قرار دارد.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷