واشر کاس

واشر کاس چیست؟

در این نوشتار سعی داریم تا به اختصار پاسخ سوال ” واشر کاس چیست؟ ” را بدهیم. واشر کاس قطعه ای مربعی شکل و فلزی است که در فرآیند قالب بندی بتن مورد استفاده قرار میگیرد.

در فرآیند قالب بندی همانطور که در گذشته اشاره شد برای کنترل و مهار بار وارد از بتن به دیواره ها باید از بولت ها به منظور دوختن طرفین قالب ها استفاده شود. این عمل به شرح زیر است.

پشت قالب ها سولجر هایی قرار داده می شود. سولجر ها نقش پشت بندی و حمایت از قالب ها را دارند. بولت از حفره داخل قالب ها عبور داده می شود. حال نیاز است تا به وسیله بولت حمایت از قالب ها انجام شود.

بدین منظور در طرفین قالب از دو واشر کاس و مهره خروسکی استفاده می شود.

واشر کاس

واشر کاس

شما به عنوان خریدار تجهیزات قالب بتن یا پیمانکاران ساختمانی باید توجه داشته باشید که کیفیت و اصالت واشر کاس استفاده شده باید در سطحی بالا باشد. چراکه واشر کاس طی فرآیند بتن ریزی تحت بار زیادی قرار دارد و ضعف آن موجب خرابی می شود.

بنابراین ما به عنوان تولید کننده تخصصی تجهیزات قالب بتن به شما توصیه می کنیم تا واشرکاس نو و مرغوب تهیه کرده تا بتن ریزی بی نقصی داشته باشید.

شما عزیزان می توانید برای تهیه واشرکاس مرغوب و نو با کیفیتی درجه یک با فدک تراش تولیدکننده تخصصی تجهیزات قالب بتن در تماس باشید.

شما همچنین می توانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مشخص شده تماس بگیرید.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷