پین و گوه فلزی

پین و گوه

پین و گوه قالب بندی را بشناسید

 پین و گوه قالب بندی از جمله قطعات و اتصالات پر کاربرد در صنعت قالب بندی و بتن ریزی است. این قطعات به ظاهر کوچک هدف مهمی را به انجام می رسانند تا حدی که می توان موفقیت یا عدم موفقیت اتصال قالب ها را  منوط به کار آنها دانست. پین و گوه ها به صورت جفتی به کار می روند و برای اتصال آنها به قالب از چکش استفاده می کند.

نحوه استفاده از پین و گوه قالب بندی

برای اتصال قالب ها، توسط پین و گوه قالب بندی به این صورت عمل  می کنیم: باید قسمت رویه یا اکسپوز قالب را به هم نزدیک کرده و سپس تسمه آن را جفت کنیم. اتصال قالب ها باید به گونه ای انجام شود که سوراخ های یا پانچ های قالب های کناری، روبروی یکدگیر قرار بگیرند. سپس گوه را از بالا یا پایین قالب ها وارد پانچ ها کرده و در قسمت مقابل پین ها را درون شکاف گوه قرار دهیم. برای هر قالب اصولا دو یا سه عدد پین و گوه قالب بندی استفاده می شود. سپس با استفاده از چکش، آنها را محکم می کنیم.

پین و گوه فلزی

پین و گوه فلزی

  کاربرد عملی پین و گوه قالب بندی

درعملیات قالب بندی، پین و گوه ها کاربرد فراوانی دارند؛ چه برای اتصال قالب های مدولار و برای اتصال قالب های خاص و سفارشی و همچنین برای اتصال قطعات مشخصی مثل تسمه های دهانه قالب ها. پین و گوه های قالب بندی به خاطر اینکه به سادگی بسته و باز می شوند بسیار مورد توجه کارفرمایان و کارگران هستند.

خرید پین و گوه قالب بندی

رواج روز افزون استفاده از قالب های بتن ریزی، استفاده از پین و گوه  را ضروری نموده است. این قطعات بسیار پویا و با انعطاف طراحی شده اند. به گونه ای که در اکثر مواقع هنگام اتصال قالب های فلزی از آنها استفاده می شود. قیمت ارزان این قطعات نیز خود مزید بر علت است. اگر به هر دلیلی نتوانیم از پین و گوه  استفاده کنیم مجبوریم پیچ و مهره به کار ببریم که هم در هزینه و هم در وقت اصراف خواهد شد.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷