تجهیزات قالب بندی بتن

کارخانه تجهیزات قالب بتن فلزی نو

در یک کارخانه تجهیزات قالب بتن فلزی نو، انواع متعددی از این قطعات تولید شده و در اختیار کارفرمایان قرار می گیرد. اصولا صاحب یک کارخانه تجهیزات قالب بتن فلزی نو سعی می کند با حفظ کیفیت و تنوع محصولات، مشتریان ثابت خود را حفظ کند تا بتواند حیات تولیدش را بقا ببخشد. تجهیزات قالب بتن، طیف وسیعی از ابراز آلات را شامل می شود که هر کدام در کنار قالب های بتن نقش موثری را ایفا می کنند. از پین و گوه گرفته تا اسپیسر و گیره متوسط و مهره خروسکی.

تجهیزات قالب بندی بتن

تجهیزات قالب بندی بتن

کارخانه تجهیزات قالب بتن فلزی نو و معرفی تعدادی از این قطعات

پین گوه: در یک کارخانه تجهیزات قالب بتن فلزی نو ، توجه به ساخت این قطعات از اهمیت بالایی برخوردار است. وظیفه این قطعات ارتباط دادن بین قالب ها است. این قطعات کوچک، به خوبی قالب ها را در کنار یکدیگر نگه داشته تا بتوان یک سطح صاف و اکسپوز را در بتن ایجاد نمود.

واشر دولوله: استفاده از واشر دولوله در اکثر پروژه های عمرانی، مربوط به ساخت سازه های بتنی و ساختمان ها، مرسوم است. از این قطعه بیشتر برای اتصال دو لوله موازی پشت بند در پشت قالب های بتن استفاده می گردد.

مهره خروسکی: یک کارخانه تجهیزات قالب بتن فلزی نو، قطعا به ساخت این محصول توجه می کند. مهره خروسکی همراه بولت به کار می رود. کار مهره خروسکی اتصال دادن بخشهای مختلف در عملیات قالب بندی بتن، مثل سولجرها ، لوله های پشت بند،  واشر دولوله، واشرکاس و … است.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷