قیمت جک سقفی عراقی صادراتی

کارخانه جک سقفی عراقی فلزی نو

صاحب یک کارخانه جک سقفی عراقی فلزی نو باید از این محصول بیش از هر شخص دیگری اطلاع داشته باشد. هنگامی که یک کارخانه جک سقفی عراقی فلزی نو، اقدام به تولید این قطعه می کند، باید بداند که این محصول در کشور عراق خواهان بیشتری نسبت به سایر کشورها دارد.

احتمالا دلیل نام گذاری این محصول به این خاطر است که این محصول برای اولین بار در عراق مورد استفاده قرار گرفته است. جک عراقی برخلاف جک سقفی تی شکل، انتقال نیروی وزن سقف را به صورت نقطه ای به زمین منتقل می سازد. یعنی تنها، بار بخشی که سازه ای که جک، در زیر آن قرار گرفته، توسط جک عراقی منتقل می شود.

جک سقفی فلزی

جک سقفی فلزی

کارخانه جک سقفی عراقی فلزی نو و برسی عملکرد این محصول

صاحب یک کارخانه جک سقفی عراقی فلزی نو باید همانند یک کارشناس فنی، از نحوه عملکرد این محصول آگاهی داشته باشد. جک سقفی عراقی برای انتقال بار تیرهای افقی به کار می رود. وجود سرجک یو شکل در انتهای آن نیز، به همین خاطر است. در سقف های که تیر افقی سقفی از بدنه سقف بیرون زده است، می توان از جک فلزی عراقی برای نگه داشتن آن استفاده کرد.

البته کار جک تنها این است که بار آن را تحمل کند. اما خود تیر افقی توسط دیوارها نگه داشته می شود. در یک کارخانه جک سقفی عراقی فلزی نو باید به کیفیت محصول اهیمت داد. چون هر چه کیفیت محصول در سطح بالاتری باشد، عملکرد آن نیز بهتر خود را نشان می دهد.

 

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷