جک عراقی صادراتی

کارخانه جک عراقی فلزی نو

در یک کارخانه جک عراقی فلزی نو مسئله آگاهی تولیدکنندگان با این محصول می تواند به شدت اهیمت داشته باشد. کارگران کارخانه جک عراقی فلزی نو بهتر است بدانند که این محصول برای چه کاری ساخته و آماده می شود، تا در صورت ایجاد اشکال در تولید، بتوانند برای آن راه حلی پیدا کنند.

جک های عراقی را اصولا زمانی مورد استفاده قرار می دهند که بخواهند وزن ناشی از بتن را توسط نگه­ داشتن تیرهای افقی، به زمین منتقل کنند. در این صورت انتقال بار ناشی از وزن به صورت نقطه ای صورت می گیرد. دهانه سرجک عراقی به همین خاطر به صورت یو شکل ساخته می شود.

جک عراقی صادراتی

جک عراقی صادراتی

کارخانه جک عراقی فلزی نو و توصیف اجزای آن

در یک کارخانه جک عراقی فلزی نو، هم صاحب کارخانه و هم کارگران بهتر است با اجزای تشکیل دهنده این قطعه آشنا باشند، تا بتوانند محصولی با کیفیت و استاندارد را تحویل مشتری دهند.

  • جک داخلی: در جک سقفی عراقی، این بخش به عنوان بخش بالایی محصول به حساب می آید. این لوله دارای سوراخ هایی است که بتوان موقعیت آنرا نسبت به جک خارجی تغییر داد. این تغییر برای تنظیم فاصله سرجک با تیر افقی لازم به نظر میرسد. در انتهای جک داخلی سرجک یو شکل قرار دارد که به آن جوش خورده است.
  • جک خارجی: در یک کارخانه جک عراقی فلزی نو توجه به این موضوع احتمالا مهم است که، این بخش از جک عراقی با جک های دیگر مشابه است. این بخش شامل یک لوله بلند، یک کفی و یک رزوه جک است که به هم متصل هستند.