سرجک قابل ریگلاژ

کارخانه سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو

در یک کارخانه سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو توجه به کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه تولید، همیشه موضوع بحث مهندسان خط تولید بوده است. یک کارخانه سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو سعی می کند با تولید قطعات مرغوب تر و البته ارزان تر، مشتریان ثابتی برای خود دست و پا کند. به همین خاطر هر چه یک تولید کننده با قطعات سرجک آشنایی بیشتری داشته باشد می تواند تولید خود را به مرتبه بهتری ارتقاء دهد. سرجک قالب ریگلاژ یک محصول کارآمد و موثر در صنعت قالب های بتن ریزی است. کار این این قطعه درواقع تنظیم فاصله بین جک های سقفی و تیرهای افقی موجود در سقف است. سرجک قابل ریگلاژ برای تنظیم فاصله، از مهره پروانه­ای شکل خود سود می جوید.

سرجک قابل ریگلاژ

سرجک قابل ریگلاژ

کارخانه سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو و مقایسه با قطعات کارکرده

  • در یک کارخانه سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو، توجه به این موضوع می تواند مهم باشد که هر چه قطعات کارکرده تر باشند، مقاومت بدنه آنها کاهش پیدا می کند. این موضوع باید در ذهن یک تولید کننده باشد تا بتواند در متقاعد کردن خریدار برای خرید قطعات نو موفق شود.
  • یک کارخانه سرجک قابل ریگلاژ فلزی نو باید مجهز به امکانات بروز و پرسنل ماهر باشد تا بتواند قطعاتی تولید کند که در مقایسه با جک های دست دوم، شکل و شمایل زیباتر داشته باشند. قطعات کارکرده اصولا ظاهر دلچسبی ندارند. این موضوع گاهی مربوط به طراحی آن است. چون طرح های قدیمی سادتر بودند. مهندسان سعی می کنند در طراحی های خود از سرجک قابل ریگلاژ، تغییراتی ایجاد کنند، که در کنار قابلیت قطعه ، ظاهر بهتری نیز به محصول بدهد.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷