قالب بتن فلزی

کارخانه قالب فلزی بتن فلزی صادراتی

­هنگام صحبت در مورد کارخانه قالب فلزی بتن فلزی صادراتی، باید بدانید که با چه محصولی در ارتباط هستید. قالب فلزی بتن از جمله محصولاتی است که برای انجام بتن ریزی های گسترده، از آن استفاده می شود. این قالب در ابعاد و اندازه های مشخصی تولید شده تا بتوان آنها را در کنار یکدگیر متصل نمود و یک سطح گسترده را برای بتن ریزی آماده کرد. از مزیت های این قالب می توان به عمر و دوام بالای آن اشاره کرد. در یک کارخانه قالب فلزی بتن فلزی صادراتی باید انواع متفاوتی از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی در اختیار داشت تا بتوان این قالب ها را به تولید انبوه رساند.

قالب بتن فلزی

قالب بتن فلزی

کارخانه قالب فلزی بتن فلزی صادراتی و توصیفی از اجزای این محصول

در یک کارخانه قالب فلزی بتن فلزی صادراتی قبل از اینکه شروع به تولید انبوه کنید باید از اجزای این محصول اطلاع کافی داشته باشید تا بدانید هر کدام را چه گونه تولید کنید که بیشترین صرفه اقتصادی را برای شما در بر داشته باشد. هر قالب فلزی مدولار بتن، از دو بخش تشکیل شده است:

  • ورق گسترده قالب بتن: این ورق با ضخامت ۳ میلی متر ، وظیفه اصلی تثبیت بتن را به عهده دارد. سطح این ورق باید صاف و بدون موج باشد. البته بررسی دویدگی موجود در ابعاد ورق نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
  • تسمه های قالب بتن: این تسمه ها، نقش استحکام بخشی به ورق را بر عهده دارند. ورق به تنهایی نمی تواند شکل و حالت خود را نگه دارد. به همین خاطر با اتصال این تسمه ها به یک سمت آن، قالب را استحکام می بخشند تا بتواند فشار ناشی از خمیره بتون را بدون تغییر شکل بدنه خود، حفظ کند.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷