قالب فلزی

کارخانه قالب فلزی بتن فلزی نو

در یک کارخانه قالب فلزی بتن فلزی نو بین قالب های مدولار و غیر مدولار تفاوت های زیادی وجود دارد. هنگامی که شما در حال تولید قطعات در یک کارخانه قالب فلزی بتن فلزی نو هستید، توجه به این تفاوت ها می تواند اهیمت داشته باشد. قالب های بتن مدولار طبق یک استاندار و اندازه های تعریف شده ساخته می شوند. این اندازه ها توسط کارشناسان خبره در حیطه عمران و ساختمان سازی تعریف گردیده اند.

قالب فلزی

قالب فلزی

اما قالب های غیر مدولار، طبق پیشنهاد مشتری ساخته شده و برای پروژه های خاص استفاده می گردند. اهمیت به این نکته در کارخانه قالب فلزی بتن نیز قابل تامل است که وقتی شما در حال طراحی یک قالب غیر استاندارد هستید، تعداد قالب ها باید مورد توجه قرار گیرد. چون در اکثر مواقع تعداد قالب های غیر استاندارد محدود بوده و دستگاه های زیادی جهت تولید این تعداد محدود، مشغول می شوند. پس نمی توان انتظار داشت که قیمت قالب های خاص یا غیر استاندارد با قالب های مدولار یکسان باشد.

نکاتی که در یک کارخانه قالب فلزی بتن فلزی نو باید رعایت نمود:

  • در یک کارخانه قالب فلزی بتن فلزی نو باید به ضخامت ورق قالب ها توجه کرد. اگر این قالب ها، مدولار باشند که حتما باید از استاندارد تبعیّت نمود. اما در مورد قالب های خاص باید، طبق سفارش مشتری عمل کرد یا اینکه میزان فشار بتن را در تعیین ضخامت ورق قالب، لحاظ نمود.
  • اندازه های تسمه ها نیز هنگام ساخت یک قالب در کارخانه قالب فلزی بتن فلزی نو، نیز اهمیت دارد. در این مورد نیز باید همچون نکته قبل عمل نمود. در مورد قالب های خاص گاهی مجبور هستید تسمه های تولید کنید که، اندازه های آن غیر متعارف هستند.

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷