واشر دو لول فلزی

واشر دولوله

  واشر دو لوله چه خدمتی به صنعت قالب بندی بتن کرده است؟

 واشر دولوله همان­گونه که از اسم آن بر می آید یک قطعه میانجی است که برای بستن و اتصال دو قطعه مکانیکی دیگر طراحی و ساخته شده است. هر چند که ظاهری آن هیچ شباهتی به واشر های گرد ندارد.

انحنای ایجاد شده در واشر دولوله به گونه ای محاسبه شده است که برای اتصال لوله های ها اسکلت بندی استفاده شوند.

محض اطلاع باید گفت که قطر این لوله­ها نزدیک به ۵ سانتی متر است. سوراخ میانی واشر دو لوله نیز با قطر بولت های قالب ها همخوانی دارد و برای عبور این قطعات در نظر گرفته شده است.

نحوه تهیه و کاربرد واشر دولوله

واشر دولوله در اصل از یک قطعه ورق با ضخامت ۵ یا ۶ میلی­متر حاصل شده و توسط دستگاه پرس به این شکل درآمده است. انحناهای این قطعه علاوه بر اینکه مقاومت آن را افزایش داده برای جایگیری لوله­های اسکلت بندی در درون آن مد نظر بوده اند.

کاربرد واشر دولوله را این گونه می توان توصیف کرد که این قطعه برای نگه داشتن قالب های بتن در دو سوی یک دیوار استفاده می شود، البته رابطه این اتصال از طریق نگه داشتن جفت لوله­هایی که از پشت قالب­های بتن عبور می کنند تعریف می شود.

واشر دو لول فلزی صادراتی

واشر دو لول فلزی صادراتی

استفاده از واشر دو لوله بسیار ساده است. به این صورت که پس از بستن قالب ها و نگه داشتن لوله ها توسط دست یا عامل دیگر، باید واشر دولوله را بر روی لوله های مجاور قرار داده و سپس بولت دو سر رزوه را از درون سوراخ آن عبور داد.

در انتها نیز برای بستن واشر به لوله ها، از یک مهره خروسکی استفاده می شود، البته این عمل در هر دو طرف قالب ها انجام می گیرد.

کیفیت بالای واشر دولوله

کیفیت واشر های دولوله از جمله مزیت­های برجسته آن است. واشر دولوله از یک قطعه ورق آهنی با قطر ۵ یا ۶ میل بدست می آید که مقاومت بالایی به قطعه می دهد. از طرفی وجود انحنای دیواره ای نیز مقاومت این قطعه فلزی را دو چندان کرده است.

واشر دو لوله از قابلیت بالایی برخوردار بوده و اتصال آن به قالب های بتن، مقامتی مطلوبی به لوله ها و قالب ها می بخشد.

 

برای سفارش این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید :

مدیر فروش : مهندس محمدی

همراه : ۰۹۱۰۷۵۷۲۳۳۶

دفتر : ۰۲۵۳۶۵۵۱۱۸۷